The Willows - Noclegownia.net
Baza noclegów w całej Polsce
Szukaj po lokalizacji, a następnie filtruj obiekty
Dodaj obiekty do ulubionych i wracaj do nich w przyszłości

Cena za dobę od

Cena za dobę od:

Konrad Łyko 605 320 765 
Aleksandra Łyko 518 181 365 

 

Zapraszamy do naszego ośrodka w Łąckach, malowniczej wsi rolniczej nad Sanem, tylko 3 km od Leska. Ziemie te były zasiedlone już w czasach prehistorycznych i w okresie wpływów rzymskich, co potwierdzają archeologiczne znaleziska datowane od IV w. p.n.e. do IV w. n.e.

W sercu tych zabytkowych okolic, nasz ośrodek oferuje 6 piętrowych, całorocznych domów. Każdy z nich ma powierzchnię mieszkalną około 60mkw i zapewnia wysoki komfort użytkowania. W domkach dla Państwa wygody znajdują się kominki i klimatyzacja, które sprawią, że poczują się Państwo jak w domu, bez względu na porę roku. Dostępne od 300 zł/doba.

Ośrodek, położony zaledwie 100 metrów od rzeki San i 50 metrów od lasu, oferuje nie tylko komfortowe domki, ale także przestronny parking, plac zabaw dla dzieci, mini plac dla maluszków oraz palenisko na kiełbaski z wiatą grillową. Na terenie ośrodka znajduje się również dodatkowe pomieszczenie z siłownią, sauną, stołem bilardowym, tarczą do rzutek, oraz piłkarzykami.

„The Willows” to idealna baza wypadowa do zwiedzania pobliskich miast, takich jak Sanok, Lesko, czy Zagórz. W pobliżu znajduje się Zapora Solina z kolejką gondolową (20min.), a drezyny rowerowe czekają na śmiałków (10min.). Nieopodal ośrodka rusza Bieszczadzka Kolejka Leśna – najwyżej położona linia wąskotorowa w Polsce, która zawiezie Państwa w malownicze, górskie doliny Bieszczad (1h).

Zimą polecamy baseny kryte w Sanoku i Lesku, oraz największy na Podkarpaciu wyciąg narciarski w Wańkowej (15min.).

„The Willows” to miejsce, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki – rzeka, lasy, pola, stawy ok 1km (również dla wędkarzy). Tu można wypocząć w ciszy, ale też aktywnie spędzić czas, zwiedzając okolice, poczuć góry pod stopami i odkryć uroki Bieszczad. Zapraszamy!

Informacje dodatkowe

Rodzaj obiektu

Domki letniskowe