Przystań Nad Sanem - Noclegownia.net
Baza noclegów w całej Polsce
Szukaj po lokalizacji, a następnie filtruj obiekty
Dodaj obiekty do ulubionych i wracaj do nich w przyszłości

Cena za dobę od

Cena za dobę od:

Monika Łyko 606 968 690 
Dariusz Łyko 606 968 726 

 

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym ośrodku usytuowanym na zachodnim zboczu malowniczego lasu mieszanego na terenie blisko 2 ha w miejscowości Tyrawa Solna. To tu, u podnóża Gór Słonnych, czeka na Państwa 10 domków typu Brda, z których roztacza się piękny widok na dolinę rzeki San.

Nasza lokalizacja to prawdziwa perła Podkarpacia. Wieś Tyrawa Solna, otoczona górami i wspaniałymi krajobrazami, czerpie swoją nazwę z lokalnych słonych źródeł, które były wykorzystywane do produkcji soli już w epoce brązu. Dzisiejsza Tyrawa Solna oddzielona jest od Mrzygłodu rzeką San, ale kiedyś obie osady stanowiły jedno miasteczko.

Naszym Gościom oferujemy nie tylko komfortowe domki z pięknymi widokami, ale również prywatną plażę przy rzece San, idealną do kąpieli słonecznych, wodnych czy wędkowania. Co więcej, plaża jest również dostępna dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Nasz ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolic. Tuż za mostem, w bliskim sąsiedztwie naszego ośrodka, znajduje się Mrzygłód, gdzie w 1417 roku król Władysław Jagiełło witał przyszłą żonę, Elżbietę Granowską.

Nasz ośrodek jest także położony zaledwie 20 km od największego na Podkarpaciu nowego wyciągu narciarskiego, co czyni go idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych.

Zapraszamy do nas, gdzie cisza, spokój i piękno natury spotykają się z bogatą historią i kulturą Podkarpacia. Ceny wynajmu domków zaczynają się już od 300 zł/dobę. Do zobaczenia w Tyrawa Solna!

Informacje dodatkowe

Rodzaj obiektu

Domki letniskowe