Chata Jumani - Noclegownia.net
Baza noclegów w całej Polsce
Szukaj po lokalizacji, a następnie filtruj obiekty
Dodaj obiekty do ulubionych i wracaj do nich w przyszłości

Cena za dobę od

Cena za dobę od:

Monika Łyko 606 968 690 
Dariusz Łyko 606 968 726 

Witamy w naszym urokliwym, dwupoziomowym domu drewnianym, położonym na przestronnej, 80-arowej działce w sercu Bieszczad. Dom, zanurzony wśród bajecznego ogrodu pełnego kwitnących hortensji i kojących traw, jest doskonałym miejscem do spędzenia urlopu z dala od zgiełku miasta.

Ciesząc się chwilą wytchnienia na naszym tarasie, poczujesz bliskość Bieszczadów Wysokich dzięki niepowtarzalnej panoramie, która rozpościera się na wyciągnięcie ręki. Szum traw i spokojna atmosfera wioski Strzebowiska sprawią, że poczujesz prawdziwą harmonię z naturą.

Nasz dom w Strzebowiskach to nie tylko komfort i piękne widoki. Jest to również miejsce o bogatej historii. Strzebowiska, mała wieś Bieszczadzka, znana jest z pięknych panoram Bieszczadów. W tle majaczą najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne szczyty: Smerek, Tarnica czy Mała Rawka. Wzmianki o wsi sięgają 1533 roku, a jej burzliwa historia dodaje jej unikalnego charakteru.

Podczas pobytu na naszej działce, zapraszamy do skorzystania z przygotowanego dla Państwa stanowiska na ognisko i grilla. Wyobraź sobie biesiadowanie przy rozpalonym ogniu, podziwiając gwiaździste niebo Bieszczadów.

Zapraszamy do rezerwacji naszego domu drewnianego w Strzebowiskach. Odkryj z nami magię Bieszczad, poczuj bliskość gór i ciesz się niepowtarzalnym wypoczynkiem z naturą.

Informacje dodatkowe

Rodzaj obiektu

Domki letniskowe