Bieszczadzka Dolina - Noclegownia.net
Baza noclegów w całej Polsce
Szukaj po lokalizacji, a następnie filtruj obiekty
Dodaj obiekty do ulubionych i wracaj do nich w przyszłości

Bieszczadzka Dolina

Rodzaj obiektu

Domki całoroczne

Cena za dobę od

Cena za dobę od:

Zapraszamy do odkrycia niezwykłego uroku Bieszczadzkiej Doliny, która urzeka swoim malowniczym otoczeniem i przepięknymi panoramami. Serdecznie zapraszamy Państwa do komfortowych drewnianych domków, usytuowanych na skraju lasu i rozległych łąk, położonych na wzgórzu. Nasze domki oferują niezapomniane widoki na dolinę rzeki Osławy, ruiny klasztoru Karmelitów Bosych oraz rozległe lasy i łąki Karpat.

Każdy z trzech domków oferuje:

 • Przestronny salon z kominkiem, z którego można wyjść na taras, skąd można podziwiać urokliwe pejzaże Bieszczadów.
 • Kuchnię w pełni wyposażoną w lodówkę, czteropalnikową kuchenkę, zastawę stołową itp.
 • Łazienkę z prysznicem.
 • Dwie sypialnie na piętrze, które pomieszczą sześć osób. Z okien tych sypialni rozciągają się widoki na dolinę rzeki Osławy, pasmo Gór Słonych oraz łąki i lasy Karpat.

W każdym z domków znajduje się również osobny stół z ławkami oraz urokliwa huśtawka, idealne miejsce na poranną kawę, romantyczną kolację przy świecach lub grillowanie.

Dodatkowo, oferujemy również:

 • Altanę „Pstrągową” wyposażoną w grill i wędzarnię, w której można zorganizować imprezę, wędzić pstrągi lub suszyć zioła karpackie.
 • Działkę o powierzchni 5 hektarów, na której położone są domki. Na terenie działki znajdują się dwa stawy (do wędkowania i kąpieli), las, łąka, miejsce na ognisko i grill, piaskownica, huśtawki oraz przestrzeń do grzybobrania i aktywnego wypoczynku.
 • Plażę nad rzeką Osławą, oddaloną o zaledwie 100 metrów od domków, gdzie można skorzystać z możliwości kąpieli w „ciepłej” rzece.

W naszym miejscu możecie złapać pstrągi i poczuć się jak dzieci, doświadczając radości wędkarstwa. W Bieszczadzkiej Dolinie macie również możliwość uwędzenia pstrągów w naszej wędzarni, znajdującej się w Altanie „Pstrągowej”.

Dla tych, którzy pragną ciszy i spokoju, nasze chaty stanowią idealne miejsce do wypoczynku. Są również doskonałą bazą wypadową dla osób, które chcą zwiedzić okolicę i odkryć uroki Bieszczad – jednego z najpiękniejszych i najdzikszych obszarów w Polsce.

W bezpośrednim sąsiedztwie ruin klasztoru Karmelitów Bosych znajdziecie:

 • Spokój i ciszę, doskonałe miejsce do kontemplacji i rodzinnej rekreacji.
 • Atrakcyjne miejsca dla wędkarzy, takie jak rzeka Osława (100 metrów), rzeka San (2 kilometry) i Zalew Soliński.
 • Możliwość zbierania grzybów i spacerów po bieszczadzkich lasach.
 • Szlaki turystyczne, rowerowe i konne, okoliczne lasy oraz drogi leśne idealne do pieszych i rowerowych wycieczek.
 • Możliwość jazdy konnej, szlaków konnych oraz rajdów konnych.

W Bieszczadach można również skorzystać z takich atrakcji jak wędrówki po górach z przewodnikiem, żeglowanie po Zalewie Solińskim, zwiedzanie cerkwi – perełek drewnianej architektury oraz zamawianie wycieczek objazdowych.

W okolicy można odwiedzić m.in. ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, Centrum Kultury Foresterium przy ruinach klasztoru, największe w Polsce muzeum skansenowe w Sanoku, Winnicę Szlachecką w Dobréj koło Sanoka, Jezioro Solińskie z kolejną linową w Solinie, Bieszczadzkie drezyny w Uhercach Mineralnych, spływ doliną Sanu, synagogę w Lesku z galerią prac twórców bieszczadzkich, Szlak Architektury Drewnianej, Szlak Ikon, kolejkę wąskotorową w Cisnej, szybowisko i paralotnie w Bezmiechowej i Weremieniu, Rezerwat Gołoborze na szlaku na górę Chryszczata i Jeziorka Duszatyńskie, kamieniołomy oraz wystawy na otwartym terenie miniatur cerkwi karpackich, rajskiego ogrodu, mini ZOO oraz Wysokie Bieszczady.

Zapraszamy do naszej Bieszczadzkiej Doliny, gdzie połączycie niezapomniane widoki i relaksujący wypoczynek w zgodzie z naturą.

 

 

Informacje dodatkowe

Rodzaj obiektu

Domki całoroczne

Może spodoba się również…